21 Styczeń imieniny obchodzi: Agnieszka, Inez, Jarosław      
 

Senior Party 2010

Senior Party 2010 Dnia 25 listopada 2010 roku w Głogowie, w restauracji "Za Wiaduktem", odbyło się kolejne spotkanie seniorów naszego Zakładu pod hasłem "Senior Party 2010". W spotkaniu uczestniczyli zasłużeni Emeryci Huty Miedzi "Głogów", Szefowie poszczególnych Pionów oraz przedstawiciele Zarządu Koła SITMN. Prezes Zarządu Koła Zbigniew Gostyński, serdecznie przywitał wszystkich obecnych, wyrażając swoją radość, że gości na tym spotkaniu tak wielu byłych pracowników HMG oraz przedstawił w formie prezentacji komputerowej informacje dotyczące najciekawszych i najbardziej znaczących wydarzeń w naszym oddziale w 2010 roku oraz przedstawiające najważniejsze parametry produkcyjne. Prezentacja, w tym roku była przygotowana w zmienionej formie - większa ilość zdjęć i filmów kosztem "suchych" danych produkcyjnych (przedstawiono tylko najważniejsze parametry), została przyjęta bardzo pozytywnie i taka forma będzie powtarzana na kolejnych spotkaniach.

Zgodnie ze zwyczajem ze spotkania zeszłorocznego, wielu z uczestników, szczególnie nowych emerytów, podzieliło się swoimi wrażeniami z życia na emeryturze, które okazuje się wcale nie jest takie szare i monotonne.

Należy również wspomnieć o deklaracjach ze strony uczestników, dotycząca możliwości zaangażowania w prace stowarzyszenia na szczeblu centralnym.

Uwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa przy muzyce - tańce i śpiewy, natomiast w kuluarach prowadzono dyskusje na tematy bieżące. Wszyscy obecni wyrazili chęć ponownego spotkania się za rok w gronie nie mniejszym, niż obecnie.

Galeria zdjęć
 
 

© Marzena Cieślak-Miasojed