21 Styczeń imieniny obchodzi: Agnieszka, Inez, Jarosław      
 

Senior Party

Dnia 26 listopada 2008 roku w Leśnej Dolinie odbyło się kolejne seminarium z udziałem seniorów naszego Zakładu pod hasłem "Senior Party 2008". W seminarium uczestniczyli zasłużeni Emeryci Huty Miedzi "Głogów", Dyrektor Naczelny HMG, Jarosław Zuzelski, Dyrektor Produkcji HMG, Leszek Garycki, Szefowie poszczególnych Pionów, przedstawiciele Zarządu Koła SITMN i gość specjalny w osobie pana Rajmunda Szarego.

Prezes Zarządu Koła, Zbigniew Gostyński, serdecznie przywitał wszystkich obecnych, wyrażając swoją radość, że gości na tym spotkaniu tak wielu byłych pracowników HMG oraz przedstawił scenariusz spotkania.

Następnie głos zabrał Dyrektor Naczelny HMG, który w ciepłych słowach podziękował wszystkim przybyłym seniorom za ogromny wkład pracy w budowę i rozwój naszej huty, dzięki nim Huta Miedzi "Głogów" zajmuje czołowe miejsce na światowych rynkach miedzi oraz życzył wszystkim owocnych obrad i dobrej zabawy.

Prezentacji w zakresie wydarzeń ostatnich 10 m-cy w Hucie Miedzi "Głogów" dokonał Dyrektor Produkcji, który w sposób rzeczowy i żartobliwy, omówił produkcję bieżącą, tematykę inwestycyjno-remontową oraz finansową.

Rajmund Szary, Prezes Fundacji Przemysł Metali Nieżelaznych Przyjazny Swoim Seniorom, przybył na zaproszenie Zarządu Koła. Skrótowo omówił zasady działania Fundacji Pro Senior i poprosił wszystkich obecnych o zapisanie na kartkach swoich oczekiwań i uwag, które usprawnią funkcjonowanie tej fundacji oraz umożliwią wyjście naprzeciw oczekiwaniom emerytów - inżynierów.

Uwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa przy muzyce - tańce i śpiewy, zaś w kuluarach prowadzono dyskusje na tematy bieżące. Wszyscy obecni wyrazili chęć ponownego spotkania się za rok w gronie nie mniejszym, niż obecnie.

Galeria zdjęć
 
 

© Marzena Cieślak-Miasojed