21 Styczeń imieniny obchodzi: Agnieszka, Inez, Jarosław      
 

W dniu 15 czerwca 2005 roku Komisja Konkursowa Koła SITMN w składzie: Maria Suślik-Idczak, Tadeusz Cichy i Czesław Hładyn dokonała oceny prac praktycznych dyplomowych uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Głogowie w zawodach: technik mechanik i technik elektryk.

Pierwsze miejsce zajęła praca Bartosza Beka i Piotra Machaja z klasy Va: "Projekt i wykonanie stanowiska do badania sprzężeń ciernych charakterystycznych dla sprzęgieł tarczowych".

Drugie miejsce - praca Marka Choroszyńskiego i Karola Kowalskiego z klasy Ve: "Projekt i wykonanie stanowiska do badania elementów optoelektronicznych".

Trzecie miejsca - praca Rafała Balika z klasy Va: "Projekt i wykonanie stanowiska do wyznaczania współczynnika tarcia"

oraz

praca Piotra Frejek z klasy Vb: "Projekt i wykonanie stanowiska z osłoną spawalniczą twarzy do obserwacji łuku elektrycznego (jeziorka spoiny)".

Natomiast Dawidowi Janczakowi i Danielowi Figasowi z klasy Vb przyznano wyróżnienie za "Projekt i wykonanie pozycjonera spawalniczego do nauki technik spawania".

W dniu 20 czerwca 2005 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla wszystkich wyróżnionych. Dyrekcja Huty dla osób, które zajęły pierwsze miejsce ufundowała 2 zegarki. W imieniu dyrektora zegarki wręczył Prezes Koła - Zbigniew Gostyński.

 
 

© Marzena Cieślak-Miasojed