21 Styczeń imieniny obchodzi: Agnieszka, Inez, Jarosław      
 

Bal Andrzejkowy 2015

W dniu 20 listopada br. w Oberży Leśna Dolina odbył się Bal Andrzejkowy. Impreza organizowana była przez Koło SITMN przy życzliwym wsparciu Dyrekcji Huty Miedzi „Głogów”.

W Balu udział wzięli członkowie koła SITMN przy HMG, Metraco i z Energetyki jak również zaproszeni goście. Atrakcją wieczoru był występ Witka Łukaszewskiego wraz z zespołem, http://www.witek-flamenco.pl.

DJ Paweł zadbał o świetną oprawę muzyczną i zapewnił frekwencje na parkiecie do białego rana.

Jak na Andrzejki przystało nie zabrakło pokoju z wróżkami, do którego ustawiały się kolejki chętnych chcących poznać swoją przyszłość.

W trakcie balu odbyła się indywidualna zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Organizatorzy bardzo dziękują za wparcie finansowe, które jest wyrazem dobroci i chęci niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
Jan Paweł II.

Do zobaczenia na imprezie karnawałowej 19 lutego 2016 r., którą planujemy zorganizować w nowym miejscu. Szczegóły wkrótce.

Galeria zdjęć

 
 

© Marzena Cieślak-Miasojed