21 Styczeń imieniny obchodzi: Agnieszka, Inez, Jarosław      
 

Bal Andrzejkowy 2014

W dniu 28 listopada br. w Oberży Leśna Dolina odbył się Bal Andrzejkowy. Impreza organizowana była wspólnie przez Koło SITMN i Dyrekcję Huty Miedzi "Głogów". W Balu udział wzięli byli i obecni Dyrektorzy HMG oraz zaproszeni przez Dyrekcję goście. Atrakcją wieczoru był występ zespołu ELECTRICA DUO. Kasia & Paula to duet z całą pewnością jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i elektryczna harfa. Dwie piękne kobiety, dwa instrumenty, dwa światy - ogień i woda muzycznej przestrzeni. Chętni mogli również skorzystać z usług profesjonalnych wróżek i dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Zespół muzyczny "Młodzi Zacharzewscy" zapewnił frekwencje na parkiecie do białego rana.

W trakcie balu odbyła się zbiórka pieniędzy z przeznaczeniem na wypoczynek wakacyjny dla wychowanków Domu Dziecka "Pod Lipami" w Głogowie. Najbardziej hojni darczyńcy wybrali sobie jedną lub kilka karykatur dotychczasowych Dyrektorów Naczelnych Huty. Organizatorzy bardzo dziękują za hojne wparcie finansowe, które jest wyrazem dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Miłym akcentem była wizyta na Balu najwyższych władz KGHM i braci górniczej, którzy również wsparli szczytny cel jakim była pomoc dzieciom.

"Bogatym jest ten, kto posiada wiele; bogatszym ten, kto mało potrzebuje, najbogatszym - kto dużo daje" Gerhard Tersteegen.

Do zobaczenia na imprezie karnawałowej w lutym 2015 r., na której jak zawsze nie zabraknie wielu atrakcji i szalonej zabawy. Szczegóły już wkrótce.

Galeria zdjęć

 
 

© Marzena Cieślak-Miasojed